Výstava BIBLIOTÉKA A PEDAGOGIKA 2021

od | 08. novembra 2021

Milí priatelia,

po ročnej prestávke, vynútenej pandemickou situáciu sa veľmi tešíme, že výstava BIBLIOTÉKA a PEDAGOGIKA tento rok na INCHEBA EXPO bude.

Začína sa už tento štvrtok 11.11.2021 a trvá do nedele 14.11.2021. Otváracie hodiny budú denne od 10:00 do 18:00 (v nedeľu do 17:00) a čo je veľmi príjemné – organizátor sa tento rok rozhodol, že vstupné aj parkovné bude BEZPLATNÉ!

Viac informácií nájdete na webe https://www.incheba.sk/veltrh-a-vystavy/biblioteka-2021/

Keďže je táto výstava jediná svojho druhu, na ktorej okrem vydavateľstiev môžu vystavovať a ponúkať svoje produkty aj firmy zaoberajúce sa výrobou, distribúciou a predajom didaktickej techniky na Slovensku, je pre nás veľkou cťou každoročne sa výstavy PEDAGOGIKA zúčastniť.

A teraz malá ochutnávka toho, na čo sa môžete v našom stánku číslo 202 v hale D tešiť:

  1. Pripravili sme pre Vás vzdelávacie a herné exponáty pre školy a centrá voľného času
  2. Uvedieme na slovenský trh úplne novú učebnú pomôcku – ASTRO LASER SET
  3. Budete si môcť nakúpiť inteligentné darčeky pre Vaše ratolesti z ponuky UČENIE HROU

PRÍĎTE – STE SRDEČNE VÍTANÍ!

 Váš tím www.skola.sk