Vnútornosti na zástere

od | 02. júna 2021

Nie, nepridali sme sa k forenzným vyšetrovateľom z obľúbených kriminálnych seriálov. Len k nám konečne dorazil z Japonska dlho očakávaný sortiment tovaru pre domáce zábavné učenie. A predstavujeme Vám prvú vychytávku.

Anatomická zástera okrem toho že pobaví malých aj veľkých, tak tých malých jednoducho a vtipne zoznámi s veľkosťou a umiestnením vnútorných orgánov nášho tela. Môžete spoločne skúsiť, kde asi bolí „zlomené srdce“, prečo na niečo „nemáme žalúdok“, čo znamená kričať z „plných pľúc“ alebo prečo nám „škvŕka v črevách“.

Zástera je vyrobená zo 70% bavlny a 30% polyesteru, 9 ks orgánov (niektoré sú párové) je 100% z polyesteru.

 

Prajeme veselú zábavu a pre tých, čo si chcú precvičiť angličtinu prikladáme originálne video od výrobcu:

Váš tím zo Škola.sk