Rezervujte si jazdu do budúcnosti

od | 10. decembra 2021

Tak táto stavebnica nás DOSTALA!!!! Je úplne iná, ako všetko, na čo ste zvyknutí. Je hravá. Je kreatívna. Je dobre vymyslená. Zaujme menšie deti aj sebavedomých adolescentov. Aj rodičov.

Je COOL. Je FUN. Je IN.

Proste ju musíte mať. A je jedno či v škole alebo v klube alebo doma. Najlepšie aj-aj-aj.

Volá sa INFENTO, a ak ste o nej doteraz nepočuli, tak si tento názov zapamätajte, lebo o nej určite budete ešte veľa počuť.

Princípom sa táto stavebnica asi najviac podobá LEGO-u. Ale je väčšia, masívnejšia a hlavne je REÁLNA. Postavíte pomocou nej všetko možné, čo má kolieska a hýbe sa to – skateboard, kolobežku, trojkolku, motorku, štvorkolku, snežný skúter… proste fantázii sa medze nekladú. Preto aj ten názov. Je zložený z dvoch latinských slov:

infinitus“ – čo znamená „nekonenčný“ a „planto“ – čo znamená „urobiť“.

Takže nezostáva nič iné, len začať hneď vytvárať tých nekonečne veľa kombinácií a konštrukcií, aby ste to stihli 😊

Ale načo slová, keď Vám oveľa viac povie video?

Keďže sú stavebnice Infento v našej ponuke nové, môžete si ich teraz v e-shope kúpiť so zľavou 10%!