AKCIA „Návrat do školy“ predĺžená!!!

od | 01. októbra 2021

Milí naši „ŠKOLÁCI“,

na september sme si pre Vás pripravili akciu s názvom „Návrat do školy“ , pričom na všetky  objednávky z e-shopu ste mali po zadaní kódu „SKOLA“ zľavu 5% na celý nákup.

Veľmi si vážime Váš záujem a ďakujeme.

A hoci by sme úplne najradšej predĺžili ešte trochu leto – nemáme také kompetencie… ale predĺžiť Vám túto akciu – to môžeme!!! A robíme to radi. Až do piatku 15.10.2021 máte stále na nákup v našom e-shope zľavu 5%.

Takže popozerajte si, čo by sa Vám hodilo do školy, školského klubu, na domáce učenie alebo len tak – na pobavenie alebo darček.

Napríklad my teraz fičíme na tejto geniálnej kocke:

Okrem toho, že sa dozviete kde sa nachádzajú v tele vnútorné orgány, môžete si precvičiť anglické slovíčka z témy „Ľudské telo“ alebo si zopakovať jednotlivé časti mozgu, srdca atď. Načo Vám to budeme opisovať – pohrajte sa a uvidíte.

Tešíme sa na Vaše návštevy.

Váš tím zo Škola.sk